אריזות לסופגניות

חנוכה, חג יפה כל כך עם סופגניות טעימות ואריזות מעוצבות!

לאמריקאים יש כל השנה דונאטס, אך לישראלים יש את החגיגה המטוגנת והטעימה פעם אחת בשנה: בחג החנוכה! הימים בהם הסופגניות היחידות שהיו נמכרות היו הקלאסיות עם הריבה אינם עוד, וכיום יותר ויותר קונדיטוריות גדולות וקטנות גם יחד, מציעות לקהל החובבים מניפה רחבה של טעמים. ממש כמו שקולקציית הסופגניות התרחבה, כך גם העולם השלם של עיצוב אריזות לסופגניות. הסופגניה, כחוויה קולינארית-אסתטית, צריכה להיות משודכת לאריזה מזמינה המייצרת תחושה של לייפסטיל ופינוק.

מיתוג אריזות של סופגניות – להבדיל אתכם מהמתחרים

כידוע, כיום ניתן לרכוש סופגניות גם בסופר-מרקטים הגדולים, גם בקונדיטוריות הגדולות וגם בחנויות הבוטיק. מעבר למבחן הטעם שהינו המבחן הקריטי ביותר, הרי שהמון פעמים החוויה שמעבירים את הלקוח עם הרכישה שלו, היא זו המכריעה והיא זו שתחזיר אותו לטעימה נוספת. האריזה משרתת אתכם גם פרקטית, אך היא גם מייצרת חוויה בוטיקית ונעימה אצל הלקוח. אריזות מעוצבות לסופגניות נותנות את הטעם המיוחד, כאשר ניתן להתאים אותן בהתאם לטעמי הסופגניות שהלקוח רוכש עם צבעי אריזות מגוונים.

החוויה כוללת גם את האריזה המהודרת

אריזות לסופגניות יכולות להיות בצבע לבן, שחור, עם מניפה רחבה של צבעים, נקודות, פסים או אריזות שקופות. המון פעמים הבחירה באריזות לסופגניות היא דווקא באריזות שקופות, כך נראות הסופגניה משתקפת כלפי חוץ וניתן ליהנות מהחגיגה הקולינארית גם באמצעות העיניים כל הזמן. יחד עם זאת, ישנן אפשרויות נוספות של מארזים אטומים יותר, שגם יכולים לתפקד כמעין אריזת מתנה לסופגניה, מכם לאדם קרוב אליכם.

סופגניה בתוך שקית נייר? מאד לא מומלץ

נדמה כי אין באמת שאלה האם צריך אריזות מיוחדות לסופגניות. בעת שמניחים את הסופגניות בתוך ניירות מאפה, הסופגנייה יכולה לאבד את צורתה וגם הטופינג שעליה נמרח. המארזים המתאימים לסופגניות מבוססים על פי צורך פרקטי, כך שהסופגניה שומרת על צורתה גם בעת שאתם רוכשים אותה ומתניידים איתה ללוקיישן נוסף. על כן, כמשווקי סופגניות, כאופים חובבים וכבעלי קונדיטוריות שחשובה לכם האריזה, חשוב מאד להעניק ללקוחות את החוויה הטובה ביותר עם אריזה מעוצבת לסופגניה.

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.