אריזות קרטון לעוגות

אריזות קרטון לעוגות – בכל הגדלים ובכל העיצובים

עוגות מסמלות חגיגות גדולות כמו ימי הולדת, בר או בת מצוות, התחלה חדשה או פרידה מרגשת במיוחד. הגשת העוגות חשובה לא פחות מאשר הטעם עצמו ולכן מומלץ מאוד להשקיע הרבה מחשבה בעטיפה או באריזה כדי להוסיף מראה נהדר לעוגה הטעימה.

אריזות קרטון לעוגות בטליס אריזות אפשר למצוא בכל הגדלים ובכל העיצובים, אתם יכולים לבחור מתוך מבחר רחב של צבעים וסגנונות וכמובן להחליט על החומר המועדף עליכם. אריזות מעוצבות לעוגות מגישות את העוגה בצורה אחרת, עם הרבה יותר יוקרה ופאר ואומנם לא אפשרי לאכול את האריזות אבל אפשר בהחלט לומר שהן מוסיפות טעם שונה לעוגה שבתוך האריזה.

עיצוב אריזות לעוגות – תתפרעו עם הדמיון שכלם

לכל אחד ואחת מאיתנו יש צורת מחשבה שונה והעיצוב שמתאים לאחד לא בהכרח יתאים לשני וזה תלוי כמובן בטעם האישי שלנו וגם בסוג האירוע או החגיגה. עיצוב אריזות לעוגות זה תחום שמאפשר לכם לזרום עם החלומות והרצונות שלכם, אתם יכולים לעוף עם הדמיון שלכם למחוזות אחרים ואנחנו בטליס אריזות מבטיחים להפוך את החלום למציאות.

קרטון לעוגה מלבנית, קרטון סגור לעוגה, קרטון שקוף, קרטון עם סרט, קרטון עם פפיון, קרטון עם כוכבים, קרטון גבוה וזו רק חלק מהרשימה העומדת בפני בחירתכם. אנחנו בטליס אריזות יודעים היטב שהשקעתם המון בעוגה, אל תקלו ראש גם בקרטון שעוטף ושומר עליה.

Showing all 36 results