אריזות למוצרי מזון

אריזות מעוצבות למוצרי מזון שונים

כידוע, העיניים מתקשרות עם מוצרי מזון שונים עוד הרבה לפני שהצרכים והרצונות של הלקוחות מתקשרים. אלו מכם העוסקים במכירה או שיווק של מוצרי מזון, לבטח מכירים את החשיבות הגדולה שיש לכל העולם של אריזות למוצרי מזון. אריזה נכונה המתאימה למוצר שלכם מתקשרת אותו אל מול הלקוח בצורה ההרמונית ביותר, המדויקת ביותר והריווחית ביותר לכם. איך שירות של עיצוב אריזות למוצרי מזון מקדם אתכם ומדוע הוא כל כך חשוב?

לא רק אריזה, אלא מיתוג מוצרי מזון

המיתוג הינו דבר חשוב מאד שהמון עסקים שונים שמים עליו את הדגש. בעת שאתם הופכים את העסק שלכם למותג, הלקוחות יכולים להתחבר אליו בקלות, הם מזהים אותו, הם מזדהים עם הערכים שלו ולרוב גם בוחרים בו על פני כל המתחרים. אריזות מעוצבות למוצרי מזון כוללות בתוכן גם את האלמנט של המיתוג, כאשר הינו חשוב גם בעת שמדובר על מוצר קיים וגם על בעת שאלו מוצרים חדשים. האריזה של מוצר המזון שלכם היא למעשה כרטיס הביקור שלו, זאת מאחר ועוד לפני מבחן הטעימה, יהי המבחן הויזואלי שיהיה על המוצר שלכם לעבור.

מעבר לכך, חשוב לזכור כי עיצוב גרפי לאריזות מזון והאריזות בעצמן, גם משרתים תכלית פונקציונאלית-פרקטית. המזונות השונים – ממוצרים יבשים ועד מוצרי קונדיטוריה למשל, נארזים בתוך אריזות לטובת שמירה על טריות. חשוב מאד שהאריזה שלכם תתאים למוצר עצמו, אך גם חשוב שהיא תעניק לו תמיכה, נוחות ועמידות. כך לדוגמא, במידה ומדובר על סופגניות, תותאם אריזה מיוחדת. דומה עם הדבר עם אריזות לקאפקייקס, עוגות רולדה וכדומה. זיכרו כי העיצוב הינו חלק בלתי נפרד מאיכות האריזה, ובמידה רבה העיצוב הוא זה שבסופו של דבר מכריע האם המוצר יזכה לאהדה או לא.

עיצוב אריזות מזון יכול לכלול בתוכו גם מסר אינפורמטיבי. מסר שכזה יכול להיות שם המוצר, הסבר קצר עליו וכמובן שניתן לשלב את שם החברה שלכם. בעת שאתם מטמיעים יותר פריטים על האריזה, כך קל יותר להתחבר אל מוצר. במעמד של עיצוב תוויות מזון כדאי מאד לשלב את המסרים השיווקיים שלכם, וכך לאט לאט המותג שלכם יתבסס ויהיה קל לזהות אותו יותר ויותר.

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.