שקיות ממותגות

שקיות ממותגות לעסק – חלון הראווה של העסק שלך

עבור חלק מהאנשים שקיות ניילון או שקיות נייר הן רק דרך לסחוב דברים. שקיות ממותגות כבר מיועדות למטרה אחרת לגמרי והן למעשה פרסומת מהלכת לעסק או לחברה שלך. שקיות ממותגות מנייר או מניילון ליום הולדת או לכל אירוע אחר הן הדרך שלך להעביר את המסרים שלך ולפרסם את המוצר או השירות שלך ובעזרתן תוכל להגדיל את קהל הלקוחות ולהיחשף לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים. אנחנו בטליס אריזות מייצרים רק שקיות מחומרים איכותיים וככל שהשקית תהיה מרשימה יותר וחזקה יותר כך יותר ויותר אנשים יהפכו אותה לתיק הקבוע שלהם. אתה קובע את העיצוב, הגודל והסגנון- אנחנו נייצר שקיות עם מיתוג חזקות ועמידות והעסק שלך ירוויח פרסומת מצוינת.

החשיבות של שקית עם לוגו חברה

לא משנה אם מדובר בחברה גדולה או קטנה, כל מקום שבו ניתן להדפיס את הלוגו או השם שלה יהווה אזור שימשוך את העין של לקוחות פוטנציאלים או קיימים ויגרום לשינוי תודעתי מסוים במוח. העיצוב של השקית יהיה משמעותי אף הוא, וככל שהיא תראה יוקרתית ואיכותית יותר, כך זה ישפיע על האופן שבו יסתכלו הלקוחות על החברה שלכם – הרי ההשקעה שתעשו בשקיות מראה על ההשקעה שאתם עושים בשאר המוצרים שלכם, ואסור שתזלזלו בהשפעה הפסיכולוגית הזו.

שקיות ממותגות לעסקים בכל צורה וגודל

כל עסק מספק מוצר מסוג אחר, וכל מוצר דורש גודל אחר של אריזה, כשבמילה "אריזה ממותגת" מתייחסים לא רק לקרטון שבו המוצר מגיע (אם בכלל), אלא בראש ובראשונה לשקית שבעזרתה יישאו אותו. אם אתם מנהלים חנות בגדים למשל תוכלו להזמין שקיות גדולות בכמה גדלים שונים, אותם תוכלו לספק ללקוחות בהתאם לכמות המוצרים שירכשו. לעומת זאת למאפיה או ליקב למשל דרושות שקיות בגדלים אחידים ובצורה שמתאימה לפריט הנרכש. אנחנו מספקים שקיות בכל גודל וצורה אפשריים, ונוכל לספק לכם פתרון לאריזת כל מוצר שאתם מציעים למכירה.

אפשר להזמין גם שקיות ממותגות בכמות קטנה

אנשים רבים נרתעים מלהתחייב לרכישת כמות גדולה של שקיות, זאת משום שהם מנהלים עסק קטן שאינם בטוחים כי יצליח. עם זאת, שקיות עם לוגו מודפס זה מוצר שחובה שיהיה בכל בית עסק, אפילו כזה שאינכם מצפים לחלק בו מוצרים בשקיות – לקוחות מסוימים יכולים לשאול אתכם בהפתעה האם יש לכם שקית גם בלי קשר לשירות שקיבלו אצלכם, וכל עוד תוכלו לספק להם אותה, זה יעלה את הערך שלכם בראשם וכך גם תזכו בעוד אדם שיצא מבית העסק שלכם כפרסומת מהלכת.

שקיות עם כיתוב ולוגו לאירועים – גם זו אפשרות

אנחנו לא מגבילים אתכם להזמנת שקיות בכמויות גדולות או קטנות רק לעסקים, אלא מזמינים אתכם גם ליצור מזכרות מיוחדות מאירועים בעזרת שקית ממותגת ליום הולדת, בר מצווה, חתונה או לכל אירוע אחר. אם אתם יודעים שבמהלך האירוע תחלקו שקיות מתנה, כדאי מאוד לשקול את האפשרות הזו, שרק תשמח אתכם ואת האורחים שלכם.

קבלו כבר עכשיו הצעת מחיר משתלמת על שקית מעוצבת

כדי שתדעו מה כדאיות האפשרות של עיצוב שקיות עם לוגו לעסק שלכם, אתם ככל הנראה רוצים לדעת מה המחיר שתצטרכו לשלם עבורן. תוכלו להתקשר אלינו למספר 050-6302303 ולברר כבר עכשיו כמה עולה שקיות בד ממותגות לפי הכמות, הגודל והאיכות הנדרשים לכם, ולגלות מה באמת משתלם לכם לעשות. זכרו שמיתוג ופרסום יכולים לבנות עסק או להרוס אותו כשהם נעשים לא נכונה או לא נעשים בכלל, וכל עוד תשקיעו כמו שצריך בעסק ובלקוחות שלכם, אתם תראו שזה ישתלם.

Showing all 8 results